Join us to create MAGIC

Please contribute NOW since every Rupee of your contribution till December 31,2016, will be matched by another from a matching grant! 


Every one lakh Rupee in the MAGIC FUND will help up to 4 budding entrepreneurs each year in perpetuity. 

 

pozyczki

pozyczki

Niemal każdego dnia jesteśmy tak przepracowani w robocie i gospodarstwie domowym, że coraz trudniej wygospodarować nam czas na realizowanie jakichkolwiek formalności urzędowych. Dlatego mocno wyróżniamy takie propozycje, które żądają od nas małego zaangażowania. Im mniej zaabsorbowania i cennego czasu będzie to od nas żądało, tym szybciej zgodzimy się skorzystać z przedstawionej propozycji, http://tanieszybkiekredyty.pl/pozyczki-pozabankowe.htm

Nowym wielkim udogodnieniem na rynku ofert pożyczkowych jest kredyt na smsa. Jest to pożyczka przeznaczona dla każdego, kto ma co najmniej 20 lat. Górną granicą wiekową jest często 70 lat. Istotnym ograniczeniem niezbędnym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę wysyła się w prawdziwie szleńczym tempie - musimy wysłać sms pod właściwy numer. W treści sms wpisujemy imię i nazwisko, nasz adres i kwotę pożyczki. Zwykle w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami doradca i udzieli wszelkich potrzebnych informacji związanych z pożyczką.
Szybkość i komfort w otrzymaniu pożyczki wiążą się z szybkimi procedurami weryfikacji naszej tożsamości.

Jeśli z sukcesem je przejdziemy, gotówkę możemy dostać jeszcze w tym samym dniu. Na czym owe formalności polegają? Może to być potwierdzenie poprzez rachunek. Przekazujemy ze swojego konta na wskazany numer rachunku minimalną sumę pieniędzy, na przykład złotówkę. W ten sposób potwierdza się, czy dane zawarte we wniosku są tożsame z danymi posiadacza konta bankowego. W tym momencie możemy liczyć na błyskawiczne przelanie pożyczki na rachunek. Całkiem innym sposobem może być dostarczenie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów z fotografią i wyciągu z rachunku bankowego. Jeśli weryfikacja danych jest wystarczającym warunkiem, gotówka może zostać nam udzielona nawet w przeciągu krótkiego czasu od złożenia wniosku. Procedury weryfikujące przechodzi się tylko raz, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli dostać pieniądze w tej samej firmie, starczy tylko nowy wniosek.

Pożyczka przez sms może być uzyskana nawet przed zawarciem umowy. Forsę uzyskamy wyłącznie na podstawie procedury weryfikacji tożsamości, a stosowne dokumenty do podpisania zostaną przysłane do nas po wszystkim. W przypadku obcych instytucji specjalizujących się w takich pożyczkach musimy zachować dużą czujność, czy przypadkiem taka usługa nie jest po prostu próbą oszustwa. Dużym minusem takiej pożyczki jest bardzo wysokie oprocentowanie.

Website URL: http://gplus.com
Your desire to help disadvantaged members of society progress economically through entrepreneurship route is a noble one. 

Upcoming Events

  • National Business Plan Competition (NBPC) on January 28th, 2017 at Goa.
  • Leadership Meet on January 29th, 2017 at Goa.

Magic Fund Beneficiary

  • MAGIC (Mentor and Angel Group of I Create) Fund is established to help I Create trained Aspiring Entrepreneurs with Seed Capital Assistance. This is a donation based revolving fund.
  • Read More...